top of page

Profesyonel Köpek Eğitimi Hizmetlerimiz

Patilog, en iyi köpek eğitimi için davranış problemlerinden gelen talepler neticesinde kurduğumuz bir oluşumdur. Evcil dostlarımıza yerinde hizmet veren oluşum, zamanla büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor. Patilog, ticari maksatlardan uzaktır. 

Her zaman en iyisi olmak için çalışıyoruz.

Amacımız, kurmuş olduğumuz oluşumla, evcil dostlarımıza yerinde en iyi eğitimi verebilmektir. Şunu biliyoruz ki , evcil dostlarımız ailemizin birer ferdi ve evcil dostlarımızı gerek eğitim gerekse pansiyon için bir yere teslim etmek, oldukça güven gerektiren bir durumdur. Bu güven ortamının sağlanmasında, gerekli profesyonelliğin ve ekip çalışmasının önemini biliyor ve bu konuda sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

front-view-beautiful-dog-with-copy-space_edited.jpg

Alan Koruma Eğitimi

Alan koruma eğitimi; fabrikalar, müstakil evler, çiftlikler kadar normal apartman dairelerinde de verilmektedir. Alan koruma eğitimi, köpek ırkına göre ortalama 4-5 hafta sürebilmektedir.

pexels-adam-kontor-333083.jpg

Bodyguard Eğitimi

Bodyguard eğitimi, komutla birlikte saldırı ve bırak komutunu tam anlamıyla yapmaktadır. Profesyonel eğitmenlerimizle birkaç hafta süren eğitimler, köpek ırklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

0e86f7c7-af55-4c90-89b8-ce3b41d7430a.jpeg

Davranış Bozukluğu Eğitimi

Davranış bozukluğu eğitimi, en çok tercih edilen eğitim çeşididir. Minik dostumuz kısa zaman içerisinde herseyi ısırır, kemirir, huzursuzca havlar, veya en ufak ses geldiğinde havlar ve sürekli kavgaya hazırdır.

pexels-cup-of-couple-8473725.jpg

İleri İtaat Eğitimi

Temel ve ileri itaat eğitimleri birlikte verilebilmektedir. İleri itaat eğitimi tasmasız bir eğitimdir. Minik dostumuz, temel İtaat eğitiminde öğrendiği tüm komutları tasmasız bir şekilde gerçekleştirmeyi öğrenir.

pexels-maksim-goncharenok-4422100.jpg

Temel İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitiminin kapsadığı komutlar; çekmeden tam yanınızda yürüme, sahibi durduğunda köpeğin de durması, otur-yat ve otur-yat komutlarındaki bekleme komutlarını kapsar.

beautiful-pet-portrait-dog.jpg

Köpek Tuvalet Eğitimi

Yavru köpekler tuvalet ihtiyaçlarını isteğe bağlı gideremediklerinden köpek tuvalet eğitiminden ziyade tuvalet alışkanlığı demek daha doğrudur. Köpek yaşına göre eğitim süresi değişmektedir.

pexels-chevanon-photography-1108099.jpg

Puppy Eğitimi

Köpeğinizin yavruyken eve ilk geldiği zaman temel eğitimlerini vermekteyiz. Köpek ırkına göre eğitimler 4-6 hafta arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

dance-with-extraction-welsh-corgi-pembroke-puppy-motion-cute-fluffy-doggy-pet-is-playing-i

Şov Eğitimi

Evcil dostunuzun standart dışı komutları uygulaması ve izleyenler tarafından beğeni toplaması üzerine kurulu bir eğitimdir. Köpeğinizin ırkına göre şov eğitimleri ortalama 4-6 hafta arasında değişmektedir.

group-puppies-celebrating-new-year.jpg

Köpek Sosyalleşme Eğitimi

Köpeğinizin hem kendisinin hem sizin hem de sosyal çevrelerinin uyumu öğrenmesi zorunlu davranışlar bütünü ve bunu sağlaması için verilen eğitimdir. Köpeğinizin ırkına göre eğitim süresi değişmektedir.

bottom of page